SUPPLY & DEMAND MODUL JIŽ DOSTUPNÝ! Chci více »

O naší komunitě

Jsme komunita obchodníků, zaměřující se na intradenní obchodování pomocí ordeflow a footprints s BTC a FOREX páry. V roce 2022 jsme založili komunitu Crypto Wizards a crypto-wizards.net, kde momentálně máme více jak 2 000 traderů z celého světa. V roce 2023 jsme expandovali i na Český trh, a nabízíme tím tak jako jediný oficiální školitel exocharts.com v Česku a na Slovensku možnost traderům naučit se používat tento účinný nástroj, který je využíván bankami a institucemi po celém svetě.

image2

Jan (CZ)

Professional Title

Silver (CA)

Professional Title

Petr (CZ)

Professional Title

Jsme
fundovaný

Firmy jako FTMO a MFF jsou skvělou cestou, jak nastartovat svoji kariéru intradenního obchodníka. Tyto společnosti poskytnou potřebný obchodní kapitál začínajícím traderům po prokázaní úspěšnosti na trzích. Statisticky pouze 3% uchazečů zvládne projít tímto výběrem. Jan i jeho studenti tímto výběrem úspěšně prošli a dnes spravujeme více jak $1mil v prop firm kapitálu. V kurzu se zaměřujeme na naši přesnou strategii, jak se stát fundovaným traderem a jak takový kapitál managovat. 

Oficiální školitel exocharts.com

V roce 2023 se cw-trading.cz i crypto-wizards.net stali oficiálními školiteli exocharts.com. Jsme jedni z 6 ověřených edukačních zdrojů samotným developerem softwaru, který používá náš edukační materiál pro výuku vlastních obchodníků. Jako bonus proto nabídneme ZDARMA licenci exocharts na 3 měsíce v hodnotě 2100 Kč ke každému našemu předplatnému. Pro více info navštivte oficiální stránky softwaru https://help.exocharts.com/hc/en-us/articles/4406162501521-ExoCharts-Youtube-videos 

image1

O kurzu

Kurz se dělí na tzv. „moduly“, kde každý modul představuje kousek puzzle, ktéré je potřebné pro správné použítí našich strategií. 

EXOCHARTS (10 lekcí):

V tomto modulu si ukážeme jak používát tento unikátní nástroj od naprostých základů až po propracované metody.

Price action (6 lekcí):

Základ každého tradera je správné pochopení price action. V tomto modulu se zaměříme na základní metody, až po samotné strategie pro vstup jako „Horizontals“ a „Momentum svíčky“

TPO (2x 1.5H dlouhé video):

Návod na to, jak zapojit „market profiling“ do vaší každodenní anlýzy.

Volume (5 lekcí):

Nezbytný díl pro naše strategie. Volume používáme denně, proto je na něj v kurzu kladen velký důraz. 


Jak získat funding (4 lekce)

Swing Failure Pattern (již brzy) 


Money management (již brzy)

Každá lekce ja zakončena testem, kde si ověříte jestli znalost teorie z daných modulů.