SUPPLY & DEMAND MODUL JIŽ DOSTUPNÝ! Chci více »

Home (staré, změněno 9.1.2024)

Chcete být součástí naší komunity? Přidejte se k nám na Discord.

Moje životní story tradera

Proč se učit s námi?

Trading scéna je plná kurzů a signálních skupin, tak proč si vybrat nás? 

Jsme fundovaný
Jan i ostatní členové CW týmu prokázali svoje obchodní schopnosti Fundingovým prop-firm firmám, které nabízejí obchodní kapitál pro ziskové tradery. Momentálně spravujeme přes 20mil KČ fundovaného kapitálu. 

Jsme oficiální školitel exocharts.com
CW-trading tým je prověřen zakladatelem exocharts.com. V roce 2023 jsme se stali oficiálním partnerem. Jako bonus ke každému předplatnému dostanete zdarma exocharts předplatné. Více info zde. 

Billions club

V roce 2023 jsem navázal spolupráci s nově vznikající firmou Billions Club, která se zaměřuje na poskytování virtuálního kapitálu obchodníkům. 

Moje vize je být co nejvíce transparentní a otevřený trader, proto 3x týdně živě obchoduju na Billions Club Youtube kanálu, kde otevíráme nové pozice, a zároveň analyzujeme potencionální trade setupy. Streamy jsou zdarma dostupné ZDE

Traders learning, just like you…

Benefit from one of the most feature-rich Trading education platforms.

A complete learning library.

We have organised the learning library to ensure that you can learn the concepts that you need to be progressing in the fastest time possible. You control the pace of your education.

You will be tested!

To offer a true education platform, we have added examinations. We want to make sure that you can understand the concepts to be as safe as possible in a volatile marketplace. This process helps.

Slide 1 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 2 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 3 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Previous slide
Next slide

Not just videos and a Discord

We have recommended additional study on psychology and concepts in the form of book recommendations that are constantly reviewed and refined.

Level based education

We recognise that you're excited to get started. That's why we have our content separated into beginner, intermediate and advanced lesson structures so you can get started at your level right away.

Co říkají naši studenti...

*Všechny hodnocení jsou zkopírované z crypto-wizards.net

Nastartujte svou kariéru s námi.

Nejsme kurz ani komunita jako ostatní. Neslibujeme Vám miliony, ani zaručené výsledky. Ve finále je vše na Vás a Vaši snaze. My i naši studenti výsledky máme. Trading je náročná cesta, a uspěje v něm pouze hrstka. Pokud ale uděláte vše tak jak máte, budete tvrdě studovat a pracovat, výsledky budou na dosah. Není zde nic jako magická strategie, to je potřeba si uvědomit. Strategie se rozděluje pouze na funkční/nefunkční. Naše funkční je! Cena kurzu není malý poplatek, tudíž před vstupem do našeho týmu můžete kontaktovat členy kteří si kurz už zaplatili, a ověřit si jestli jsou spokojeni či nikoliv. To je vše, těšíme se na Vás!