SUPPLY & DEMAND MODUL JIŽ DOSTUPNÝ! Chci více »

Petr Můčka (CZ)

S tradingem jsem začal 3 roky zpět, za tuto dobu jsem nasbíral řadu zkušeností a know-how. Prošel jsem mnoho skupinami, a v CW působím jako Moderator Discordu, vypomáhám s grafikou, ale také denně posílám moje tržní výhledy a potencionální setupy.

V CW sbírám a předávám zkušenosti dál, abych se mohl stát plnohodnotným day traderem. Můj cíl je stát se FTMO obchodníkem, tak jako ostatní členové CW týmu.  

Nastartujte svou kariéru s námi.

Nejsme kurz ani komunita jako ostatní. Neslibujeme Vám miliony, ani zaručené výsledky. Ve finále je vše na Vás a Vaši snaze. My i naši studenti výsledky máme. Trading je náročná cesta, a uspěje v něm pouze hrstka. Pokud ale uděláte vše tak jak máte, budete tvrdě studovat a pracovat, výsledky budou na dosah. Není zde nic jako magická strategie, to je potřeba si uvědomit. Strategie se rozděluje pouze na funkční/nefunkční. Naše funkční je! Cena kurzu není malý poplatek, tudíž před vstupem do našeho týmu můžete kontaktovat členy kteří si kurz už zaplatili, a ověřit si jestli jsou spokojeni či nikoliv. To je vše, těšíme se na Vás!