SUPPLY & DEMAND MODUL JIŽ DOSTUPNÝ! Chci více »

Risk Management modul

Ahoj Tradeři,

Risk management je základním kamenem seriózního tradera. Váš cíl totiž není vydělávat stovky procent za týden, ale konzistentně vydělávat menší částky a z pohledu dlouhodobé strategie konzistentně své příjmy zvyšovat. Správný risk management také chrání váš kapitál a zmenšuje riziko ztráty fundovaného účtu.

Posledních několik měsíců jsme sbírali feedback od našich studentů proto, abychom zjistili, v čem by se naši členové chtěli zlepšit. Proto již tuto neděli, 11.2.2024 v 16:00 rozšíříme CW Trading kurz o nový modul – Risk Management.


Obsah modulu:

  • Money management
  • Position sizing
  • Slippage a Novinky
  • Rozdělení kapitálu

Kurz se tak rozšiřuje o:

  • 90 minut nové edukace
  • 4 nové lekce

    Pokud stále nejsi členem CW Trading kurzu, tak teď je ten správný čas. Náš kurz se neustále rozrůstá a my neustále usilujeme o to, vytvořil tu nejkvalitnější edukaci v ČR a SK. Dost možná budeme nuceni náš kurz v budoucnu zdražit, protože tímhle modulem to nekončí. Ty máš teď jedinečnou možnost využít 5% slevu při zadání kódu SPECTATOR5 při checkoutu.

Zde můžeš shlédnout naše FREE Youtube video o Risk Managementu:

Nejnovější články

Supply & Demand modul

Ahoj Tradeři, Po týdnu opět rozšiřujeme kurz o nový modul. Tentokrát přibude modul Supply a Demand. Strategie supply (nabídky) a demand (poptávky) v day tradingu

Více »

Nejste ještě součástí naší komunity?
Přidejte se k nám na Discordu!