SUPPLY & DEMAND MODUL JIŽ DOSTUPNÝ! Chci více »

Silver (CA)

Jsem poměrně nováček ve světě tradingu. Svoji kariéru jsem začal rok a půl zpět, při vzniku Crypto Wizards. Když jsem se poprvé připojil do skupiny, neznal jsem ani svíčkový graf. Po roce a půl obchoduji $350 000 v prop firm fundingu.

Můj obchodní styl je zaměřený na rychlé skalpování pomocí orderflow a price action strategií. Moje silná stránka je psychologie a disciplína. Svůj „trading performance“ se neustále snažím vylepšovat, jak z pohledu strategie samotné, tak z pohledu risk managementu o ostatních potřebných věcí. 

Nastartujte svou kariéru s námi.

Nejsme kurz ani komunita jako ostatní. Neslibujeme Vám miliony, ani zaručené výsledky. Ve finále je vše na Vás a Vaši snaze. My i naši studenti výsledky máme. Trading je náročná cesta, a uspěje v něm pouze hrstka. Pokud ale uděláte vše tak jak máte, budete tvrdě studovat a pracovat, výsledky budou na dosah. Není zde nic jako magická strategie, to je potřeba si uvědomit. Strategie se rozděluje pouze na funkční/nefunkční. Naše funkční je! Cena kurzu není malý poplatek, tudíž před vstupem do našeho týmu můžete kontaktovat členy kteří si kurz už zaplatili, a ověřit si jestli jsou spokojeni či nikoliv. To je vše, těšíme se na Vás!